ВИДОБУТОК ШЛАМА З ШЛАМОНАКОПИЧУВАЧІВ , ПРИГОТУВАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ ВУТ

Автор(и)

  • Л. Н. Козыряцкий Донецкий Национальный технический Университет, Україна
  • Г. К. Скрыль Донецкий Национальный технический Университет, Україна

Ключові слова:

Шлам.

Анотація

В даний час у використанні водовугільного палива зацікавлені в першу чергу країни, які, не маючи власних запасів природного газу і нафти, прагнуть вийти з економічної залежності ось іноземних постачальників.

Дослідження показали, що на території України заськладіровано до 3 млрд. тонн відходів видобутку і збагачення вугілля. Лише у антрацитних відвалах Донецької і Луганської областей накопичено близько 500 млн. тонн сухих відходів шахт і близько 150 млн. тонн відходів збагачувальних фабрик.

Будівництво технологічних комплексів з механізованою виїмкою шламу з шламонакопителя земснарядом і із збагаченням його на компактних установках з гвинтовими сепараторами, обезводнення і відвантаження концентрату на ТЕС є перспективним. До даного питання проявляють підвищену увагу не лише підприємства вугільної промисловості — дійсні власники ресурсів, але і різні комерційні структури, індивідуальні підприємці.

Біографії авторів

Л. Н. Козыряцкий, Донецкий Национальный технический Университет

к.т.н. проф.

Г. К. Скрыль, Донецкий Национальный технический Университет

магистрант

Посилання

УДК 622.278

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-04-30

Як цитувати

Козыряцкий, Л. Н., & Скрыль, Г. К. (2021). ВИДОБУТОК ШЛАМА З ШЛАМОНАКОПИЧУВАЧІВ , ПРИГОТУВАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ ВУТ. Матеріали науково-технічної конференції «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці», (20), 152–153. вилучено із https://confproc.pgm.kpi.ua/article/view/73775